ASUS X550 SERİSİ COVER VE MENTEŞE TAKIMI STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR !

Asus X550 serisinde kasanızın menteşe bölümünden kırılması kronik bir sorundur. Sebebi ise kasanızın plastik olması ve menteşenizin kupa haraket ettikçe sıkılaşıp kendini değil kasanızı zorlamasıdır. Teknik servisimizde stoğumuzda olan X550 Ekran Kasası / Cover değişimini 100'ü aşkın gerçekleştirdik. Ekran cover değişiminden sonra cihazınızın tekrar böyle bir sorunla karşılaşmasını önlemek için menteşelerinizi yumuşatmaya kadar tüm önlemlerimizi alıyoruz. Cihazınızda gördüğümüz tüm sorunları size bildiriyoruz ve onayını verdiğiniz taktirde işlemleri gerçekleştiriyoruz. 

Asus cihazınızı anlaşmalı kargomuz ile bize gönderebilirsiniz. Asus X550 ekran kasası / cover değişimi için cihazınız bize ulaştıktan sonra genel olarak 1 gün olmasına istinaden en geç 2. gününde size gelmek üzere kargoya teslim edilir.

Stoktan ürün değişimi yapıldığı için piyasadaki birçok firmaya göre daha hızlı ve uygun bir hizmet vermekteyiz. Alanında uzman olan 20 yıllık ustamız tüm titizliği ile gerekli tüm işlemleri yapmaktadır.

Asus X550 Serisi Ekran Kasası / Cover değişimi'nin yanı sıra işlevini erine getiremeyen parçalar olabilir (data flex kablosu, cpu fan, menteşe, ön çerçeve, alt kasa, üst kasa). Fiyat verildikten sonra ston değişimini gerçekleştirmekteyiz. 

20 yılı aşkın süredir yedek parça satışı ve teknik servis çalışmalarıyla sektöre öncülük eden firmalardan birisi olan Genç Teknoloji yedek parça satışı ve teknik servis hizmetlerine devam etmektedir. 

ASUS X550 SERİSİ KASA TAMİRİ DEĞİL DEĞİŞİM YAPMAKTAYIZ. KASA TAMİRİ YAPMAYI SAĞLIKLI BULMUYORUZ.


Arama Cümleleri
Asus X550 menteşe kırıldı.
Asus X550J menteşe kırıldı.
Asus X550L menteşe kırıldı.
Asus X550JK menteşe kırıldı.
Asus X550 Serisi Ekran Kasası / Cover değişim.
Asus X550 Ekran Kasası / Cover değişim.
Asus X550L Ekran Kasası / Cover değişim.
Asus X550JK Ekran Kasası / Cover değişim.
Asus X550 menteşe tamiri.
Asus X550J menteşe tamiri.
Asus X550JL menteşe tamiri.
Asus X550JK menteşe tamiri.
Asus X550 Ekran Kasası / Cover tamiri.
Asus X550J Ekran Kasası / Cover tamiri.
Asus X550JL Ekran Kasası / Cover tamiri.
Asus X550JK Ekran Kasası / Cover tamiri.