Menu
Sepetim

ÜCRETSİZ KARGO avantajı için 1500TL ve üzeri sepet oluşturunuz!
Banka Havale/EFT ödemeleri için uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Garanti ve İade Politikası

Garanti Koşulları

  • Yeni / Kullanılmamış Ürünler : İlk kullanımda ürünün arızalı çıkması halinde yenisi ile değiştirilir. Tüm değiştirme işlemlerinde ürünün, ürünle birlikte verilen aksesuarların, ambalaj ve paket malzemelerinin fiziksel zarar görmemiş olması gerekmektedir.
  • Yedek Parçalar : Tek başına kullanılabilen bir ürün olmayıp başka bir ürünün tamamlayıcısı/parçası durumundaki ürünler yedek parça olarak değerlendirilmiştir. Asgari 2 yıl olan yasal ürün garantisi bu gibi, vasıfları nedeniyle yedek parça kapsamına giren ürünler için geçerli değildir. Yedek parça kapsamındaki tüm ürünlerin kendileri için belirlenmiş özel garanti süreleri mevcuttur. Bu süreler ürün detaylarında belirtilmiştir.
  • Servis Çıkması / Kullanılmış Ürünler : Yedek parça kapsamı dışındaki tüm ürünler, ilk kullanımda ürünün arızalı çıkması halinde yalnızca yenisi ile değiştirilir ve iade seçeneği yoktur. Tüm değişim işlemlerinde ürünün, ürünle birlikte verilen aksesuarların, ambalaj ve paket malzemelerinin fiziksel zarar görmemiş olması gerekmektedir. 
  • Genel Bilgi : Aldığınız bir ürünün yukarıdaki şartlar çerçevesinde arıza değişimi yapılabilmesi için e-mail veya Whatsapp yolu ile firmamıza talebinizi bildirip onay almanız gerekmektedir. Onay alınmadan yapılacak ürün değişim talepleri kabul edilmez. Talebinizden sonra gerekli prosedür tarafınıza bildirilecektir.
  • Kargo Ücreti : Arıza sebebiyle değişim için gönderilen ürünlerin kargo ücreti gönderirken müşteriye, geri gönderimde firmamıza aittir. Aynı ürün ile değişimi gerçekleştirilir.

İade Koşulları
Yedek parça ve ikinci el ürünler haricinde, satın aldığınız bir ürünü hiçbir sebep belirtmeksizin 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  • İade Şartları: İade işleminden önce iade taleplerim sayfasından bize iade talebinizi bildirmelisiniz. Onay aldıktan sonra en geç 3 iş gününde firmamıza ulaşan ürün iade alınır ve ücreti iade edilir.
  • İstisnalar : Ambalajı deforme olmuş, denenmiş veya satılabilir özelliğini kaybetmiş, fiziksel zarar görmüş ürünler iade alınmaz. İade işleminde yalnızca ürün için alınan ücret iade edilir. Aksi bildirilmedikçe ürün ile birlikte verilmiş her türlü evrak, hediye, ek ürün indirim kuponu vs. promosyonlar mevcut ise bunların da iadesi gerekmektedir.
  • Kargo Ücreti : İade işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.