Menu
Sepetim

ÜCRETSİZ KARGO avantajı için 1000TL ve üzeri sepet oluşturunuz!
Banka Havale/EFT ödemeleri için uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Alışveriş İşlemleri

Alışveriş Sepeti
Her kullanıcı sitemize üye olduktan itibaren bir alışveriş sepetine sahip olur. Bu alışveriş sepeti sayfanın üst bölümünde kullanıcının diğer bilgilerinin yanında yer alır.
Sepete dilediğiniz ürünü ekleyebilir, silebilir ve satın alabilirsiniz. Üye ürünleri satın alana ya da silene kadar siteyi terk etse dahi ürünler sepette kalır.
Not : Her türlü indirim yalnızca satın alma esnasında sitede görüntüleniyorsa geçerlidir. Önceden veya daha sonradan yapılan alımlarda her hangi bir talepte bulunulamaz.
Ürün Seçimi
Ürün seçmek mümkün olduğunca basit tutulmaya çalışılmıştır. Birkaç farklı yöntem ile ürün seçimi yapabilirsiniz:

  • Arama Yaparak : Ürünle ilgili arama yapabilirsiniz. Sayfanın üst tarafında yer alan Arama kutucuğundan ürün adı, marka adı, parça kodu ya da anahtar kelime ile arama yapabilirsiniz.
  • Kategorilerden : İlgilendiğiniz kategorileri inceleyerek istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

İndirimler & Kampanyalar              
Sitemizde belli ürünlere veya ürün gruplarına kampanyalar düzenlenir.

  • İndirimler & Promosyonlar : Bazı ürünlerde belli bir süre ve satış adeti için indirimler uygulanır. Bu indirimleri görebileceğiniz gerekli görseller sitemizde bulunmaktadır. İndirimli fiyatlar döviz ile satılan ürünlerde günden güne kurdan kaynaklanan farklılıklar gösterebilir.
  • Seri Sonu İndirimleri : Stoktan çıkartılacak veya devamı gelmeyecek ürünlerde seri sonu indirimler yapılmaktadır. Çoğu zaman maliyetin yarısına hatta daha altına satışlar gerçekleştirilmektedir. Bu tür ürünlerle karşılaştığınızda almayı düşünüyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz.
  • Not : Her türlü indirim yalnızca satın alma esnasında sitede görüntüleniyorsa geçerlidir. Önceden veya daha sonradan yapılan alımlarda her hangi bir talepte bulunulamaz.