Menu
Sepetim

ÜCRETSİZ KARGO avantajı için 1000TL ve üzeri sepet oluşturunuz!
Banka Havale/EFT ödemeleri için uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Genç Teknoloji // GTS Hakkında

·   Genç Teknoloji // GTS, marka bağımsız olarak, konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ve yüksek teknoloji standartlı ekipmanı ile garantili olarak kurumsal ve bireysel bazda notebook teknik servis hizmeti sunmaktadır.

·   Notebook'ların arıza tespitini ücretsiz yapan Genç Teknoloji // GTS  belirlenen arızaları ve maliyetini cihaz sahibine belirtir ve ancak onay verildiği takdirde onarım yapılır. Onarım istenmediği takdirde cihaz hiç bir bedel talep edilmeden iade edilir.

·   Genç Teknoloji // GTS'nin bu hizmetlerinin yanında en büyük avantajı, Türkiye''nin ilk en büyük marka bağımsız notebook yedek parçalarından biri olmasıdır. Yedek parça deposu her gün yeni parçalarla desteklenmektedir. Dolayısıyla parça sıkıntısı çeken eski modeller ve pahalı parçaları olan yeni modeller için hazır stok ve uygun fiyat sunulmaktadır.
·   Sadece kendi konusuna odaklanmış olan Genç Teknoloji // GTS, Notebook onarımı ve yedek parça stoğu dışında başka bir konuyla iştigal etmemek sayesinde tüm enerjisini, bilgi birikimini, tecrübesini, gücünü sadece bu konuya aktarmaktadır. Bu sayede sadece notebook onarımı ve yedek parça deposu olan yegane şirkettir.