Menu
Sepetim

ÜCRETSİZ KARGO avantajı için 1500TL ve üzeri sepet oluşturunuz!

Kargo ve Teslimat Bilgileri

Kargo Ücretleri
Sitemizde yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Genç Teknoloji tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Diğer kargo şirketleri ile gönderim talepleri imkanlar ölçüsünde gerçekleştirilmeye çalışılır.

Not: Anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilerimizde ücretler mümkün oldukça minimuma çekilmiştir.

  • Ücretler : Sipariş edilen ürünlerin ulaşımı ile ilgili kargo dahil tüm ücretler aksi belirtilmediği sürece alıcıya aittir.
  • İade ürün kargo ücreti : İade işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır. Belirli ürünlerde ücret iadesi yapılmaz, bakiyeniz saklı tutulur.
  • Arızalı ürün değişimi : Arızalı ürünün değiştirilerek geri gönderimi ve yanlış ürün gönderimi gibi durumlarda kargo ücretleri gönderirken müşteriye, geri gönderimde firmamız tarafından karşılanır.
  • Hasarlı Kargo Teslimi Hasarlı ulaşan kargoların değişim işlemleri için kargo çalışanı tarafından hasar tespit tutanağı tutturulması zorunludur. Hasar tespit tutanağı olmadan hasarlı ürünün iadesi veya değişimi tarafımızdan gerçekleştirilmemektedir. Hasarın kargo şirketine ibraz edilmesi gerekmektedir.

Not: İade işlemlerinde öncelikle Garanti ve İade Politikası okunmalıdır belirtilen şartları karşılanıyorsa iade talebi oluşturulmalıdır. Tarafımıza bilgi verilmeden gönderilen iade ve değişim kargoları kabul edilmemektedir.

Kargo Süreleri

Kargo taşıma süreleri Genç Teknoloji tarafından belirlenmez. Firmamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. Anlaşmalı kargo şirketleri tarafından bildirilen taşıma süreleri değişkenlik gösterebilir.

Gönderi Güvenliği
Siparişlerinizin size en güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamak için genç teknoloji azami gayret sarf etmektedir.

  • Paket güvenliği : Gönderdiğimiz her paket ve koli, zarar görmesini önlemek için özel olarak ambalajlanır ve kargoya teslim edilir. Ürün cinsine göre farklı paketler kullanılabilmektedir.
  • Ek tedbirler : Gerektiği takdirde firmamız taşıma için ek tedbirler uygulayabilir. Bunlar paketleri güçlendirmek veya bazı bölgelere ilan edilen kargo şirketinden farklı bir şirketle gönderi yapılmasını kapsayabilir.