Menu
Sepetim

Kargo - Gönderi ve Teslimat

Kargo Ücretleri
Sitemizde yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca genç teknoloji tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Diğer kargo şirketleri ile gönderim talepleri imkanlar ölçüsünde gerçekleştirilmeye çalışılır.

  • Ücretler : Sipariş edilen ürünlerin ulaşımı ile ilgili kargo dahil tüm ücretler alıcıya aittir. Anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilerimizde ücretler mümkün oldukça minimuma çekilmiştir.
  • İstisnalar : Arızalı ürünün değiştirilerek geri gönderimi ve yanlış ürün gönderimi gibi durumlarda kargo ücretleri genç teknoloji tarafından karşılanır.

Kargo Süreleri
Kargo taşıma süreleri genç teknoloji tarafından belirlenmez. Firmamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür.
Gönderi Güvenliği
Siparişlerinizin size en güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamak için genç teknoloji azami gayret sarf etmektedir.

  • Paket Güvenliği : Gönderdiğimiz her paket ve koli, zarar görmesini önlemek için özel olarak ambalajlanır ve kargoya teslim edilir. Ürün cinsine göre farklı paketler kullanılabilmektedir.
  • Ek Tedbirler : Gerektiği takdirde firmamız taşıma için ek tedbirler uygulayabilir. Bunlar paketleri güçlendirmek veya bazı bölgelere ilan edilen kargo şirketinden farklı bir şirketle gönderi yapılmasını kapsayabilir.