Menu
Sepetim

Üyelik İşlemleri

Üyelik
Sitemize üye olmak için Kayıt Ol sayfamıza giderek Gizlilik Şartları'nı okuduktan sonra ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmemektedir. Üye olduğunuzda Bülten Aboneliği’ni kabul ettiğiniz takdirde kampanyalardan, indirimlerden ve yeniliklerden düzenli olarak haberdar edilirsiniz. Bülten Aboneliği durumunuzu istediğiniz zaman hesabınızdan sonlandırabilir veya yeniden başlatabilirsiniz.
Üye Güvenliği
Üye Bilgileri Güvenliği: Üye bilgilerinin güvenliği için sitemizde her türlü tedbir alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında üye, giriş bilgilerinin güvenliğinden kendisi sorumludur. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın ve güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.
Sitemizi mutlaka Üye Çıkışı yaptıktan sonra terk edin. Üye Çıkışı yapmadan aynı pencerede başka sayfa görüntülemeyin.
Üye Güvenliği
Sitemizde bülten aboneliği bölümümüz bulunmaktadır. Aboneliği kabul ettiğiizde genel tanıtım, indirim, kampanya ve yeni ürün mesajları posta kutunuza gönderilir. Dildiğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.